به

زهره گلد

خوش آمدید

هم اکنون میتوانید با هر میزان مبلغ، وزن معادل طلا خریداری کرده و در این دارایی پایدار و ارزشمند سرمایه‌گذاری کنید

ثبت نام ورود

قیمت روز گرم طلای 18 عیار
2,110,200تومان

قلک طلا چگونه کار میکند؟

زهره گلد یک سامانه فروش طلا بر اساس گرم با دسته بندی های مختلف طلای شکسته ، دست دو و ویترینی میباشد که از طریق پنل و بخش خرید میتوانید به هر میزان مبلغ دلخواه گرم طلای معادل خریداری کنید و این مقدار گرم به دارایی شما اضافه میشود . در بخش دارایی نیز به تفکیک کل دارایی طلا و ارزش روز آن را مشاهده خواهید کرد

محاسبه دقیق

ماشین حساب آنلاین سامانه خرید به سرور قیمت لحظه ای متصل میباشد و هر زمان مبلغ به گرم بر اساس قیمت لحظه ای طلای 18عیار محاسبه خواهد شد. ضمن اینکه باتوجه به محاسبه کامپیوتری توسط سامانه، سفارش خرید کاملا دقیق و با کمترین واحد ممکن یعنی سوت قابل انجام است.

محصولات متنوع

جهت خرید طلا سبد محصول ما دارای سه دسته بندی اصلی طلای دست دو ، طلای ویترینی و طلای شکسته میباشد که هر کدام ازین دسته ها دارای محصولات مختلفی است ضمن اینکه هر محصول دارای کارمزد مشخصی میباشد و به شما امکان خرید محصولات مورد نیاز را خواهد داد.

سرمایه گذاری امن

همچنان که میدانید ارزش طلا همواره با شیب ملایم در حال افزایش بوده و خواهد بود و در علم اقتصاد مطمئن ترین نوع سرمایه گذاری بر روی طلا میباشد ، هم اکنون سامانه زهره گلد این امکان را فراهم کرده تا به ازای هر مبلغ دلخواه گرم طلا خریداری کرده و در این دارایی ارزشمند سرمایه گذاری کنید.

تمامی حقوق برای 'سید فرزاد منظری' محفوظ است